Faber Naturex Tri Power Bitkisel EsaslıBulaşık Yıkama Tableti Temizleyici - Parlatıcı - Kireç Çözücü 3 Özellik Bir Arada (70'lik Tablet Kraft)

Model : Faber Naturex

 Aktif Oksijen bazlı bulaşık makinesi tablet deterjanıdır. Kalıcı parlaklık sağlayan, su yumuşatma özellikli konsantre bir üründür. Ayrıca parlatıcı ve kireç çözücü kullanmaya  gerek kalmaz.

• Bardak, tabak, çatal, kaşık vb. malzemeleri çizmez, matlaştırmaz, karartmaz. 

• Makinanın metal aksamına zarar vermez. 

• Suda tamamen çözünür, makinenin ömrünü ve performansını arttırır. 

• Güçlü yüzey aktif madde ve oksijenli ağartıcılar sayesinde donmuş ağır yağ ve kuru yemek artıklarını çözer. Çay, kahve, meyve suyu gibi tanin lekelerini çıkarmada etkilidir. 

• Hoş kokulu doğal limon aroması ile makinada oluşabilecek kötü kokuları giderir.

• Boraks, limon tuzu özü (sodyum sitrat) gibi temizleyiciler sayesinde makinelerinize ve mutfak gereçlerinize zarar vermeden etkin temizlik sağlar.

Kullanma Talimatı:

1 adet tablet deterjanı poşetinden çıkarttıktan sonra dozaj kabına yerleştirin, dozaj kabının ve makinenin kapağını kapatın, çalıştırın.

Ürün Bileşimi: 

Trisodyum Sitrat,
Sodyum Perkarbonat,
Boraks Dekahidrat,
Limon Aroması.

Tüketicinin Dikkatine! Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

 

HAYVANSAL KATKI MADDESİ İÇERMEZ!


Miktar :

-
+
Adet

548,82 ₺
KDV
DAHİL

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler