Üretim Yerimiz

FABER KİMYA & İLAÇ, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyenin sağlanması konusunda, sektörde endüstriyel ürünler ve teknik hizmetler sunmak amacıyla 1994 yılında İstanbul’da kuruldu.

-Konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel hijyen çözümlerini FASTEC ve ACIDEX tescilli markalı ürünlerimizle sektörde kendini kanıtlamıştır.

-Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.
Ürünlerimiz ISO 9001:2008 / 14001:2004 /OHSAS 18001:2007 toplam kalite güvencesi, CE Kalite standartları, GİMDES Helal Sertifikası, Gümrük Ticaret Bakanlığı Bildirim Belgesi (146 üründe), VEGAN sertifikası gibi birçok belge ve standardın yanı sıra tesislerimiz GSM ruhsatına da sahiptir.

• Faber Kimya ve İlaç, 2008 yılında yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda, gıda işletmeleri için doğal temizlik ürünlerinin üretim ve pazarlamasına başlamıştır.

-Zengin ürün çeşidiyle bayi destek uzman satış personelimiz iç piyasada aktif bayiliklerimiz ile faaliyet gösterirken; dış pazarlarda da Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Körfez ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Uzakdoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır.

-Dozaj seyreltme üniteleri ile çalışanların kimyasal maddelerle teması minimum seviyede tutulmakta, daha az su, daha az elektrik, daha az işçilik ve daha çevreci üretim teknikleri ile son kullanıcılara; en kaliteli, en hesaplı ve yüksek standartta hijyen sağlayan çözümler sunmaktadır.